Termo Deri 6001

Termo Deri 6001

0,00TL
Ürün Kodu: Termo Deri 6001
Stock Out Of StockYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

TEMİZLEME

Haftalık olarak ürün yüzeyindeki toz veya kiri, nemli veya gerektiğinde saf sabunlu su ile ıslatılmış beyaz ve yumuşak pamuklu bir bezle alınız, durulayınız ve kurulayınız.

Özellikle yaz aylarında ürünün kol ve kafa dayanmış kısımlarında birikebilecek teri yine aynı şekilde bekletmeden temizleyiniz. Görülebilir,serbest haldeki kirler yumuşak fırçalı elektrik süpürgesi ile alınabilir. Sert fırçalı hiçbir süpürgeyi ürün yüzeyinde kullanmayınız.

LEKE ÇIKARMA

%100 pamuklu beyaz bir bez veya sünger ile fazla sıvıyı derhal çekiniz. Eğer gerekli ise ılık su kullanılabilir. Sonra tüm etrafı ile birlikte temizleyiniz. SU partikülleri eritip temizlemeyi kolaylaştırabilir. Bununla beraber çok fazla su kullanmak yüzeyde su lekelerine sebep olabilir. Bu nedenle fazla su kurumadan hemen alınmalıdır. Kurumamış lekeleri temizlemek her zaman daha kolaydır. Daha sonra ise tamamen kurulayınız veya açık ortamda kendi haline kurumaya bırakınız,saç kurutma makinesi gibi kurutucular ile kurutmayınız. Yapılan çalışmalar göstermiştir ki, leke ürün üzerinde temizlenmeden ne kadar beklerse, ürün içine o kadar çok nüfuz etmekte ve verdiği zarar o nispette artmaktadır. Bu nedenle fark edilir edilmez beklemeden temizlenmelidir.

*Kahve,çay, vs döküldüğünde: Emiciliği yüksek olan beyaz bir bez veya kağıt kullanınız. Hemen silmeyiniz! Lekenin bez veya kağıt tarafından emilmesini sağlayınız. Kalan nemi yumuşak bir bez ile dairesel hareketlerle siliniz.

*Mürekkep,tükenmez kalem,ruj gibi zor lekeler: Alkol ve kolonya önerilmez. Sıcak sabunlu su ile hafif dairesel hareketlerle siliniz. Bu işlemden sonra yüzey temiz yumuşak bir bez ile bir kez daha silinerek kurulanır. Her durumda ürünün görünmeyen bir yerinde ön deneme yapınız.

*Yağ,mineral yağ,hardal gibi lekeler: Lekenin fazlasını %100 pamuklu kuru bir bez ile alınız. Sabunlu pamuklu bez ile hafifçe,dairesel hareketler ile siliniz. Sonra, temiz nemli bir bez ile bir kez daha siliniz ve kurulayınız.

*Sakız lekesi: Bir torba içine birkaç buz koyunuz ve torbayı ürünün üzerinde birkaç dakika bekletiniz.Torbayı kaldırınız ve soğuk ile sertleşmiş olan sakız kalıntısını nazikçe kaldırınız